star_on

Чотири основні способи боротьби з весняним авітамінозом

Автор: Щербакова Олександра Олегівна

Дата публікації: 27.03.2023

article page

Сонце світить і гріє по-весняному, за вікном – п’ятнадцяте березня. Зима відступила, залишивши багатьом після себе “подарунок” – занадто вразливий імунітет, занепад енергії і сил, підвищену чутливість до всіляких застуд.
Така непотрібна млявість і вразливість може виникнути в результаті дефіциту вітамінів в організмі людини. Необхідно відновити баланс вітамінів і мінералів для здобуття хорошого самопочуття і позитивного весняного настрою. Разом з “Аптекою АНЦ” розглядаємо 4 ефективних способи боротьби з весняним авітамінозом.

n

1. Активні заняття спортом

n

Регулярна фізична діяльність – надійний помічник вашому організму при всіляких захворюваннях. Приділіть 1/24 частини вашої доби на заняття Загальною Фізичною Підготовкою, які вам до душі, і через кілька тижнів регулярного і прогресуючого фізичного навантаження ви відчуєте прилив сил і заряд бадьорості на кожен новий день.

n

2. Повноцінний відпочинок

n

Систематично-постійний спокій в тиші вкрай важливий для підтримки організму здоровим і витривалим. Приділяйте не менше 8/24 частини нічного часу доби на повноцінний сон і, якщо випаде можливість, намагайтеся знайти час для відпочинку в перервах між повсякденною рутиною і турботами. Регулярні фізичні навантаження в парі зі справжнім відпочинком дадуть позитивний ефект; від втоми, млявості і можливої ​​апатії не залишиться і сліду.

n

3. Прийом полівітамінів

n

Проконсультуйтеся з лікарем і пропийте призначений курс полівітамінів і вітамінно-мінеральних комплексів, спробуйте пропити курс корисних вітамінів, які забезпечать вам відчуття енергії і гарного зовнішнього вигляду. Для оптимального підтримки волосся, шкіри, зубів, кісток в здоровому вигляді необхідний прийом вітаміну А, який також підвищує опірність організму інфекціям дихальних шляхів. Для підтримки нормального протікання процесів росту і розвитку, належної роботи серця, нервової і травної систем, при сухості і інших проблем зі шкірою, слабкості, депресії, потрібно пропити вітаміни групи В. Вітамін С необхідний для нормального функціонування сполучної і кісткової тканини, він також бере участь в обміні речовин, знижує рівень холестерину, стимулює синтез інтерферону і підвищує імунітет. Приймайте вітамін D при втраті апетиту, зниженні ваги, відчутті пекучості у роті і у горлі, безсонні, погіршенні зору. Також потрібно включити вітамін Е, адже, при постійних фізичних навантаженнях, потреба організму людини в цьому вітаміні підвищена.

n

4. Розбавте свій раціон необхідними жирними кислотами

n

Омега-3 кислоти необхідні для здоров’я серця і судин, імунітету, емоційного стану, стану шкіри. Омега-6 кислоти корисні при невралгії, запаленнях, захворюваннях суглобів, підвищеному тиску. Так само, більшість вітамінів є жиророзчинними, тому наявність корисних жирів в нашому раціоні так необхідна. Найбільше Омега-3 кислот міститься в рибі і морепродуктах, Омега-6 кислот – в рослинних жирах і багатьох овочах. Якщо немає можливості споживати достатню кількість необхідних жирних кислот, є безліч біологічно активних добавок, але перед покупкою і споживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

n

Вам також буде цікаво дізнатися про те, як зберегти вітаміни в їжі!