Бромгексин-Дарниця таблетки 8 мг №50
Доступні варіанти
Основні властивості
Характеристики
Торгова назва | Бромгексин |
Діюча речовина | Бромгексин |
Серія/Лінійка | Для дітей |
Дозування | 8 мг |
Дорослим | Можна |
Спосіб застосування | Всередину, тверді |
Дітям | З 6-ти років |
Кількість в упаковці | 50 шт |
Вагітним | За призначенням лікаря |
Годуючим | Не можна |
Алергікам | З обережністю |
Виробник | Дарниця ФФ ПрАТ |
Діабетикам | Можна |
Країна виробництва | Україна |
Водіям | Можна |
Форма | Таблетки |
Первинна упаковка | блістер |
Умови відпуску | Без рецепта |
Код ATC | R05C B Муколітичні засоби R05C B02 Бромгексин |
Опис
Бромгексин Дарниця – це лікарський засіб, який застосовується при кашлі та застудних захворюваннях. Для секретолітичної терапії при гострих і хронічних бронхопульмональних захворюваннях, що супроводжуються ускладненням відходження мокротиння.
Cклад
1 таблетка містить бромгексину гідрохлориду 8 мг; допоміжні речовини: лактоза моногідрат, крохмаль картопляний, кальцію стеарат.Протипоказання
Гіперчутливість до компонентів лікарського засобу; виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки; захворювання дихальної системи, перебіг яких супроводжується утворенням великої кількості рідкого мокротиння.
Спосіб застосування
Лікарський засіб застосовувати внутрішньо, незалежно від прийому їжі. Тривалість прийому залежить від показань і перебігу хвороби та встановлюється індивідуально.
Дорослим та дітям віком від 14 років: по 1-2 таблетки (8-16 мг) 3 рази на добу. Курс лікування – 4-5 днів.
Дітям віком від 6 до 14 років, а також хворим з масою тіла менше 50 кг: по 1 таблетці (4-8 мг) 3 рази на добу. Курс лікування – 4-5 днів.
Особливості застосування
З обережністю застосовувати лікарський засіб пацієнтам, які страждають на бронхіальну астму та пацієнтам з нирковою або тяжкою печінковою недостатністю (тобто збільшувати проміжки між прийомами або зменшувати дозу).
При гострій нирковій недостатності необхідно враховувати можливість накопичення метаболітів бромгексину в печінці.
Вагітні
У період вагітності лікарський засіб призначають з урахуванням співвідношення користь для матері/ризик для плода.
Діти
Лікарський засіб застосовувати дітям віком від 6 років. Дітям віком до 6 років застосовувати в інших лікарських формах.
Водії
Немає повідомлень про те, що лікарський засіб може впливати на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами.
Передозування
Диспептичні розлади, нудота, блювання, діарея, запаморочення, головний біль, диплопія, атаксія, слабковиражений метаболічний ацидоз, тахіпное. Ніякої хронічної токсичної дії на людину не виявлено.
Побічні ефекти
З боку нервової системи: головний біль (за типом мігрені), запаморочення.
З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: посилення кашлю, бронхоспазм, розлади дихання, респіраторний дістрес.
З боку шлунково-кишкового тракту: диспептичні явища, нудота, блювання, діарея, біль у животі, загострення виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, транзиторне збільшення активності амінотрансфераз у сироватці крові.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Зверніть увагу