star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Парацетамол капсули 500 мг блістер №10

Zdoroviye PhC LLC
Артикул: 44513
Парацетамол капсули 500 мг блістер №10
nova poshta

доставимо

star 5.0 (16 відгуків)
14.10грн
Ціна дійсна при замовленні на сайті 4.04.2025
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip
Доставка у
package
Доступні способи доставки
arrow down
Ціна товару: 27.2 грн
novapost
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
50 грн
1-2 дня
ukrpost
Укрпошта
поштове відділення
курʼєр
50 грн
2-3 дня
iPOST Швидка доставка
від 95 грн
2 години

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
!
Вагітним
feeding
checkbox
Годуючим
drivers
checkbox
Водіям
diabetics
checkbox
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваПарацетамол
Діюча речовинаПарацетамол
Дозування500 мг
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, тверді
ДітямЗ 6-ти років
Кількість в упаковці10 шт
ВагітнимЗа призначенням лікаря
ГодуючимМожна
АлергікамЗ обережністю
ВиробникЗдоров'я ФК ТОВ
ДіабетикамМожна
Країна виробництваУкраїна
ВодіямМожна
ФормаКапсули
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Опис

Склад

Діюча речовина: кожна капсула містить 500 мг парацетамолу.

Допоміжні речовини: крохмаль картопляний, повідон, магнію стеарат.

Оболонка: титану діоксид (Е 171), індигокармін (Е 132), желатин.

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості:

Капсули жовтого до світло-синього кольору, містять суміш гранул і порошку від білого до майже білого кольору. В деяких випадках можуть бути присутні агломерати частинок.

Фармакологічні властивості

Парацетамол містить парацетамол, який є анальгетиком та антипіретиком, тобто він знеболює та знижує температуру тіла.

Показання

Застосовується для полегшення головного болю, включаючи мігрень та головний біль напруження, зубний біль, біль у спині, ревматичний біль, м'язовий біль, а також для зниження симптомів гарячки та болю при застудах та грипі.

Протипоказання

Не рекомендується при підвищеній чутливості до будь-яких компонентів препарату Парацетамол, важких порушеннях функції печінки і/або нирок, гіпербілірубінемії з народження, дефіциті глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізмі, кровних захворюваннях, синдромі Жильбера, вираженій анемії, лейкопенії.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватися при одночасному вживанні метоклопраміду та домперидону, та зменшуватися при прийомі холестираміну. Варфарин та інші антикоагулянти можуть підвищити свій антикоагулянтний ефект при довготривалому вживанні парацетамолу, що може сприяти кровотечі. Періодичний вживання не сильно впливає.

Не рекомендується одночасне вживання з алкоголем.

Особливості застосування

При наявності захворювань печінки або нирок, перед початком прийому препарату, слід звернутися до лікаря.

У пацієнтів із нециротичними ураженнями печінки, спричиненими алкоголем, може збільшитися ризик гепатотоксичних ефектів від парацетамолу. Крім того, препарат може впливати на результати лабораторних тестів щодо рівнів глюкози та сечової кислоти в крові.

Пацієнтам, які повинні приймати анальгетики щоденно у зв'язку з легким артритом, також рекомендується проконсультуватися з лікарем.

У разі інфекцій, таких як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону в організмі, при застосуванні парацетамолу збільшується ризик метаболічного ацидозу. Симптоми цього стану можуть включати глибоке, прискорене або утруднене дихання, нудоту, блювання та втрату апетиту. У разі виникнення таких симптомів слід негайно звернутися до лікаря.

Не перевищуйте рекомендовану дозу препарату.

Якщо головний біль стає постійним, також рекомендується консультуватися з лікарем.

Зберігайте препарат поза досяжністю дітей та в недоступному для них місці.

Водії

Парацетамол не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вагітні та годуючі жінки

У випадку вагітності або годування груддю, призначення препарату можливе тільки за умови, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Спосіб застосування та дози

Парацетамол призначений для перорального прийому.

Дорослим та дітям віком від 12 років рекомендується приймати по 1-2 капсули 4 рази на добу.

Дітям віком від 6 до 12 років рекомендується приймати по 1 капсулі 3-4 рази на добу.

Мінімальний інтервал між прийомами - 4 години.

Не перевищуйте максимальну добову дозу - 8 капсул (4000 мг) протягом 24 годин.

Тривалість лікування повинна бути визначена лікарем.

Максимальний термін вживання препарату без консультації лікаря - 3 дні.

Не використовуйте препарат одночасно з іншими засобами, що містять парацетамол.

Діти

Не рекомендовано дітям до 6 років.

Передозування

Передозування таблетками Парацетамол може бути небезпечним. У дорослих, які прийняли 10 г або більше парацетамолу, і у дітей, які прийняли більше 150 мг парацетамолу на кілограм маси тіла, існує ризик ураження печінки.

Симптоми передозування препаратом Парацетамол в перші 24 години можуть включати блідість, нудоту, блювання, втрату апетиту та біль у животі. Ураження печінки може проявитись через 12-48 годин після передозування. Можливі порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. У важких випадках може розвинутися печінкова недостатність, що може призвести до енцефалопатії, крововиливів, гіпоглікемії, коми та смерті.

При тривалому прийомі препарату у великих дозах можуть виникнути порушення кровотворення, такі як апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія та тромбоцитопенія.

При підозрі на передозування, негайно шукайте медичну допомогу.

Побічні реакції

Якщо виникають побічні реакції, припиніть застосування препарату та зверніться до лікаря. Побічні реакції парацетамолу вкрай рідко і виникають менше ніж у одного пацієнта з 10 000:

  • Система травлення: біль в епігастрії, нудота.
  • Ендокринна система: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.
  • Система крові та лімфатична система: анемія, тромбоцитопенія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія, агранулоцитоз.
  • Дихальна система: бронхоспазм у пацієнтів, які мають підвищену чутливівсть до аспірину та інших нестероїдних протизапальних засобів.
  • Гепатобіліарна система: підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без жовтяниці, порушення функції печінки.

Термін придатності

Парацетамол має термін придатності 5 років.

Умови зберігання

Зберігайте Парацетамол в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºC.

Зберігайте його у недоступному для дітей місці.

Купити Парацетамол капсули 500 мгможна в аптеках нашої мережі або замовити на сайті.

Редакторська група
Дата створення: 31.03.2023
Дата оновлення: 15.08.2023
alert

Зверніть увагу

Опис препарату Парацетамол капсули 500 мг блістер №10 на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника.Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар

Поширені запитання

Яка ціна на Парацетамол капсули 500 мг блістер №10?

plus
27.2 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Парацетамол капсули 500 мг блістер №10.

У чому особливості товару Парацетамол капсули 500 мг блістер №10?

plus
Препарати від застуди Парацетамол капсули 500 мг блістер №10. Відноситься до Препараты от простуды

Яка діюча речовина Парацетамол капсули 500 мг блістер №10?

plus
Діючі речовини у Парацетамол капсулы 500 мг блистер №10 є Парацетамол.

Які відгуки у товару Парацетамол капсули 500 мг блістер №10?

plus
Іванка 3 Жовтень 2024

Вдячна за цей універсальний засіб. Завжди беру з собою в подорожі, тому що він допомагає при всьому — від головного болю до застуди. Капсули зручні у використанні, і результат помітний вже через годину. Дешево і ефективно.

Відгуки покупців про Парацетамол капсули 500 мг блістер №10

Avatar
Наталя
2023-05-17 16:37:04

Віддаю перевагу саме парацетамолу в капсулах.Має лагідну дію щодо ШКТ та швидко усуває біль та жар.Завжди в моїй аптечці.

Avatar
Вікторія
2023-02-08 07:48:18

Чудовий препарат. З початку ковіду завжди є в домашній аптечці