Аналоги й замінники для Парацетамол таблетки 0,2 г №10
Борщагівський ХФЗ ПАТ
Артикул: 3569
Фармацевт підібрав для вас 3 групи аналогів

Подібний за складом
Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 млGlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 198 аптеках
від 109.05 грн до 141.06 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Парацетамол для дітей сироп банка полімерна 100 млБорщагівський ХФЗ ПАТв наявності в 193 аптеках
від 54.69 грн до 78.18 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Ефералган супозиторії ректальні 150 мг блістер №10Delta Medical Promotionsв наявності в 188 аптеках
від 123.66 грн до 155.03 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Панадол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №12GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 182 аптеках
від 51.58 грн до 64.65 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Анапірон розчин для інфузій 10 мг/мл контейнер 100 мл №1Ananta Medicareв наявності в 79 аптеках
від 149.13 грн до 208.63 грн Ціна за упаковку