АНТИВІКОВИЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ОБЛИЧЧЯ
У досить молодому віці 25-30 років у шкірі розпочинаються процеси, що призводять до перших ознак старіння. Ці зміни є природним процесом, але з ними можна і потрібно боротися, просто варто починати доглядати за шкірою замолоду.
Старіння шкіри обумовлене багатьма чинниками, впливу яких ми зазнаємо впродовж життя. У процесі життєдіяльності в організмі утворюються вільні радикали, кількість яких часто перевищує допустимий рівень, і вони починають руйнувати шкіру зсередини. В результаті цих процесів розтягуються та провисають м’язи, з’являються зморшки, шкірні складки. На це впливає багато факторів: нездоровий спосіб життя, шкідливі звички, несприятливе довкілля, некоректний догляд за шкірою.
Через ці причини відбуваються вікові зміни у структурі всіх шарів шкіри.
- Епідермальний шар. Із віком швидкість оновлення шкіри знижується. В результаті епідерміс зрілої шкіри дедалі тоншає, шкіра стає сухою і більш чутливою до ультрафіолету, перебіг регенеративних процесів сповільнюється.
- Дерма. Приблизно з 25 років кількість колагену й еластину в шкірі зменшується. Це призводить до порушення структури шкіри, знижується еластичність дермального покриву, підвищується ймовірність формування зморшок. У дермальному шарі порушується кровообіг, що ускладнює транспортування кисню та інших активних речовин до епідермісу.
- Підшкірний шар. Об’єм підшкірно-жирової клітковини зменшується, що провокує появу зморшок і заломів, впадання щік, уповільнення регенерації ран.
- Міжклітинна речовина дерми. ЇЇ руйнація негативно впливає на зовнішній вигляд шкіри. Втративши підтримку, вона обвисає, втрачає пружність і свіжість, погано утримує вологу.