star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Амброксол-Вішфа сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл

Zhitomir PhF LLC
Артикул: 35474
Амброксол-Вішфа сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл
natcashbackePidrumka
comments Написати відгук
від61.06грн до96.04грн
грн на бонусний рахуноквід0.61грн на бонусний рахунок
Ціна дійсна при замовленні на сайті 4.04.2025
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip
Доставка у
courier
Курʼєр АНЦ new
Ціна товару: 86.6 грн
Безкоштовно
pharmacy
Самовивіз з аптек
Ціна товару: від 61.06 грн
В наявності в 93 аптеках
Безкоштовно
package
Доступні способи доставки
arrow down
Ціна товару: 86.6 грн
novapost
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
50 грн
1-2 дня
ukrpost
Укрпошта
поштове відділення
курʼєр
50 грн
2-3 дня
iPOST Швидка доставка
від 95 грн
2 години

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
!
Вагітним
feeding
x
Годуючим
drivers
checkbox
Водіям
diabetics
checkbox
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваАмброксол
Діюча речовинаАмброксол
Серія/ЛінійкаДля дітей
Дозування3 мг/мл
ДорослимМожна
Спосіб застосуванняВсередину, рідкі
ДітямЗ народження за призначенням лікаря
Кількість в упаковці100 мл
ВагітнимЗ обережністю, не застосовувати в 1 триместрі вагітності
ГодуючимНе можна
АлергікамЗ обережністю
ВиробникЖитомирська ФФ ТОВ
ДіабетикамМожна
Країна виробництваУкраїна
ВодіямМожна
ФормаСиропи
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Поширені запитання

Яка ціна на Амброксол-Вішфа сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл?

plus
від 61.06 до 96.04 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Амброксол-Вішфа сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл.

У чому особливості товару Амброксол-Вішфа сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл?

plus
Препарати при вологому кашлі Амброксол-Вішфа сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл. Відноситься до Препараты при влажном кашле

Яка діюча речовина Амброксол-Вішфа сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл?

plus
Діючі речовини у Амброксол-Вишфа сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл є Амброксол.

Які відгуки у товару Амброксол-Вішфа сироп 15 мг/5 мл флакон 100 мл?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.