Аналоги й замінники для Мультігріп бронхо порошок для орального розчину 600 мг саше 3 г №10
Delta Medical Promotions
Артикул: 1060782
Фармацевт підібрав для вас 4 групи аналогів

Подібний за складом
Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину 200 мг саше №10Astrapharm LLC114.4 грн Ціна за упаковку

350.1 грн Ціна за упаковку

53.7 грн Ціна за упаковку

90.3 грн Ціна за упаковку

215.6 грн Ціна за упаковку

315.8 грн Ціна за упаковку

176.3 грн Ціна за упаковку

78.9 грн Ціна за упаковку

144.9 грн Ціна за упаковку

199.6 грн Ціна за упаковку

148.8 грн Ціна за упаковку

70.6 грн Ціна за упаковку