star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл

Zdoroviye PhC LLC
Артикул: 44681
Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл
nova poshta

доставимо

comments Написати відгук
56.50грн
Ціна дійсна при замовленні на сайті 4.04.2025
Оплатаtooltip
Доставкаtooltip
Поверненняtooltip
Доставка у
package
Доступні способи доставки
arrow down
Ціна товару: 66.5 грн
novapost
Нова Пошта
відділення
поштомат
курʼєр
50 грн
1-2 дня
ukrpost
Укрпошта
поштове відділення
курʼєр
50 грн
2-3 дня
iPOST Швидка доставка
від 95 грн
2 години

Основні властивості

adults
checkbox_white
Дорослим
allergic
!
Алергікам
children
!
Дітям
pregnant
x
Вагітним
feeding
x
Годуючим
drivers
x
Водіям
diabetics
checkbox
Діабетикам
release-condition
checkbox
Умова відпуску

Характеристики

Торгова назваПарацетамол
Діюча речовинаПарацетамол
Дозування24 мг/мл
ДорослимДитяча форма випуску
Спосіб застосуванняВсередину, рідкі
ДітямЗ 2-х місяців до 12-ти років
Кількість в упаковці100 мл
ВагітнимНе можна
ГодуючимНе можна
АлергікамЗ обережністю
ВиробникЗдоров'я ФК ТОВ
ДіабетикамМожна
Країна виробництваУкраїна
ВодіямНе можна
ФормаСуспензії
Умови відпускуБез рецепта
Код ATC

Опис

Парацетамол Бебі – це лікарський засіб, який володіє жарознижувальними та аналгетичними властивостями.

Показання до застосування - біль під час прорізування зубів, зубний біль, біль у горлі, гарячка при застуді, грипі та дитячих інфекціях, таких як вітрянка, коклюш, кір, паротит (свинка).

Препарат також рекомендований для лікування поствакцинальної гіпертермії у немовлят віком від 3 місяців.

Cклад

5 мл препарату містять парацетамолу 120 мг; допоміжні речовини: сорбіт (Е 420); кислота лимонна, моногідрат; гліцерин; метилпарабен (Е 218); пропілпарабен (Е 216); ксантанова камедь; ароматизатор «Суниця», що містить пропіленгліколь, ароматичні речовини (натуральні, ідентичні натуральним); вода очищена.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки або/та нирок, вроджена гіпербілірубінемія, дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, алкоголізм, захворювання крові, синдром Жильбера, виражена анемія, лейкопенія.

Дитячий вік до 3 місяців.

Спосіб застосування

Для полегшення реакції після вакцинації.

Дітям віком від 3 місяців до 12 років: разова доза парацетамолу становить 10–15 мг/кг маси тіла, максимальна добова доза — 60 мг/кг маси тіла. Якщо необхідним є прийняття другої дози, її можна застосувати не раніше ніж через 4 години. Якщо підвищена температура продовжує зберігатися після другого прийому, необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

В інших випадках при болю та температурі.

Діти віком від 3 місяців до 12 років: разова доза парацетамолу – 10–15 мг/кг маси тіла. Якщо необхідним є прийняття другої дози, її можна застосувати не раніше ніж через 4 години, максимальна добова доза – 60 мг/кг маси тіла. Не слід приймати більше 4 доз протягом 24 годин. Максимальний термін застосування без консультації лікаря – 3 доби.

Особливості застосування

Не застосовувати препарат разом із будь-якими іншими препаратами, що містять парацетамол та застосовуються, наприклад, для зниження температури, лікування болю, симптомів грипу та застуди, а також безсоння. Одночасне застосування разом з іншими препаратами, що містять парацетамол, може призвести до передозування. Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може призвести до необхідності пересадки печінки або до летального наслідку.

Вагітні

Препарат призначений для застосування дітям.

Діти

Не рекомендується застосовувати препарат дітям віком до 3 місяців.

Рекомендується застосовувати дітям віком від 3 місяців до 12 років.

Водії

Препарат призначений для застосування дітям.

Не очікується впливу на швидкість реакцій при роботі з машинами або іншими механізмами.

Передозування

Передозування парацетамолу може спричинити печінкову недостатність, що може призвести до необхідності пересадки печінки або до летального наслідку. Досвід свідчить, що клінічні ознаки ураження печінки після передозування парацетамолом з’являються зазвичай через 24–48 годин після передозування та досягають максимуму через 4–6 діб.

Побічні ефекти

З боку імунної системи: анафілаксія, реакції гіперчутливості, включаючи шкірний свербіж, висипання на шкірі і слизових оболонках (зазвичай генералізоване висипання, еритематозне висипання, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (включаючи синдром Стівенса-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла).

З боку травної системи: нудота, біль в епігастрії. Препарат може мати незначний проносний ефект.

З боку ендокринної системи: гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми.

З боку системи крові та лімфатичної системи: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, болі у серці), гемолітична анемія, синці або кровотеча.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Не заморожувати.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Редакторська група
Дата створення: 31.03.2023
Дата оновлення: 21.08.2023
alert

Зверніть увагу

Опис препарату Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл на цій сторінці є спрощеною версією від anc.ua Перед придбанням або використанням препарату, необхідно консультуватися з лікарем та ознайомитися з оригінальною інструкцією виробника.Інформація надана тільки для ознайомчих цілей і не має бути використана як керівництво до самолікування. Призначення препарату та його дозування може встановити тільки лікар

Поширені запитання

Яка ціна на Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл?

plus
66.5 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл.

У чому особливості товару Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл?

plus
Препарати від застуди Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл. Відноситься до Препараты от простуды

Яка діюча речовина Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл?

plus
Діючі речовини у Парацетамол Беби суспензия оральная 120 мг/5 мл флакон 100 мл є Парацетамол.

Які відгуки у товару Парацетамол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 мл?

plus
На жаль на цей товар поки немає відгуків. Ви можете залишити свій відгук за посиланням.