Парацетамол капсули 325 мг блістер №10
Zdoroviye PhC LLC
Артикул: 45574
Ціна дійсна при замовленні на сайті 4.04.2025
Оплата
Доставка
Повернення
Доступні варіанти
Основні властивості
Дорослим
Можна
Алергікам
Можна
Дітям
З 10-ти років
Вагітним
Не можна
Годуючим
З обережністю
Водіям
Можна
Діабетикам
Можна
Умова відпуску
Без рецепта
Характеристики
Торгова назва | Парацетамол |
Діюча речовина | Парацетамол |
Дозування | 325 мг |
Дорослим | Можна |
Спосіб застосування | Всередину, тверді |
Дітям | З 10-ти років |
Кількість в упаковці | 10 шт |
Вагітним | Не можна |
Годуючим | З обережністю |
Алергікам | Можна |
Виробник | Здоров'я ФК ТОВ |
Діабетикам | Можна |
Країна виробництва | Україна |
Водіям | Можна |
Форма | Капсули |
Умови відпуску | Без рецепта |
Код ATC | N02 АНАЛЬГЕТИКИ N02B E Аніліди N02B E01 Парацетамол |
Поширені запитання
Яка ціна на Парацетамол капсули 325 мг блістер №10?
22 грн. - ціна в Аптеці Низьких Цін на Парацетамол капсули 325 мг блістер №10.
У чому особливості товару Парацетамол капсули 325 мг блістер №10?
Препарати від застуди Парацетамол капсули 325 мг блістер №10. Відноситься до Препараты от простуды
Яка діюча речовина Парацетамол капсули 325 мг блістер №10?
Діючі речовини у Парацетамол капсулы 325 мг блистер №10 є Парацетамол.
Які відгуки у товару Парацетамол капсули 325 мг блістер №10?
Александра 7 Лютий 2023
Парацетамол хорошо и быстро сбил высокую температуру. Проверенный временем и поездками препарат.
Відгуки покупців про Парацетамол капсули 325 мг блістер №10
Александра
2023-02-07 13:03:50
Парацетамол хорошо и быстро сбил высокую температуру. Проверенный временем и поездками препарат.