Аналоги й замінники для Парацетамол таблетки 200 мг блістер №10
Lubnypharm JSCo
Артикул: 3570
Фармацевт підібрав для вас 4 групи аналогів

Подібний за складом
Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 млGlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 198 аптеках
від 109.02 грн до 140.66 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Парацетамол для дітей сироп банка полімерна 100 млБорщагівський ХФЗ ПАТв наявності в 195 аптеках
від 55.43 грн до 78.17 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Ефералган супозиторії ректальні 150 мг блістер №10Delta Medical Promotionsв наявності в 188 аптеках
від 123.82 грн до 155.38 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Панадол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №12GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 174 аптеках
від 51.33 грн до 64.66 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Анапірон розчин для інфузій 10 мг/мл контейнер 100 мл №1Ananta Medicareв наявності в 79 аптеках
від 149.29 грн до 208.64 грн Ціна за упаковку