Аналоги й замінники для Парацетамол для дітей сироп банка полімерна 100 мл
Борщагівський ХФЗ ПАТ
Артикул: 3566
Фармацевт підібрав для вас 3 групи аналогів

Аналог
Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 млGlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 199 аптеках
від 108.58 грн до 140.78 грн Ціна за упаковку

41.4 грн Ціна за упаковку

56.5 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Ефералган супозиторії ректальні 150 мг блістер №10Delta Medical Promotionsв наявності в 191 аптеках
від 124.37 грн до 155.07 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Панадол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №12GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 179 аптеках
від 50.64 грн до 64.76 грн Ціна за упаковку