Аналоги й замінники для Парацетамол для дітей сироп флакон скляний 50 мл
Борщагівський ХФЗ ПАТ
Артикул: 3567
Фармацевт підібрав для вас 3 групи аналогів

Аналог
Панадол Бебі суспензія оральна 120 мг/5 мл флакон 100 млGlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 198 аптеках
від 109.05 грн до 141.06 грн Ціна за упаковку

56.5 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Ефералган супозиторії ректальні 150 мг блістер №10Delta Medical Promotionsв наявності в 188 аптеках
від 123.66 грн до 155.03 грн Ціна за упаковку

Подібний за складом
Панадол таблетки вкриті оболонкою 500 мг №12GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.в наявності в 182 аптеках
від 51.58 грн до 64.65 грн Ціна за упаковку