star_onclose
Шукай найнижчу ціну на ANC.UA!

Аналоги й замінники для Парацетамол-Вішфа сироп 120 мг/5 мл банка 90 мл

Zhitomir PhF LLC
Артикул: 42882
Парацетамол-Вішфа сироп 120 мг/5 мл банка 90 мл
natcashbackePidrumka
Фармацевт підібрав для вас 3 групи аналогів
Парацетамол таблетки вкриті оболонкою 500 мг блістер №10

39.4 грн Ціна за упаковку

dozuvanya Купити
Панадол таблетки 500 мг №2
Подібний за складом
Панадол таблетки 500 мг №2GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.
грн на бонусний рахунок+0.54бонусів

53.8 грн Ціна за упаковку

dozuvanya Купити
Парацетамол капсули 500 мг блістер №10

27.8 грн Ціна за упаковку

dozuvanya Купити
Парацетамол солюбл таблетки шипучі 500 мг стрип № 12

76.3 грн Ціна за упаковку

dozuvanya Купити
Парацетамол капсули 325 мг блістер №10

22 грн Ціна за упаковку

dozuvanya Купити
Парацетамол супозиторії ректальні 150 мг стрип №10

39.5 грн Ціна за упаковку

dozuvanya Купити